Karnet TRAD – informacje

  /    /  Karnet TRAD – informacje

Karnet TRAD 20. KFG uprawnia do wstępu na wydarzenia festiwalowe w dniach 10-11 grudnia w ICE Kraków. Karnet TRAD można zakupić w Ekobilet.pl.

Sprzedaż karnetów i biletów na KFG 2022

Cena karnetu TRAD – 60 zł (promocja do 30 listopada).

Cena karnetu TRAD – 80 zł (regularna od 1 grudnia).

Karnety TRAD oraz bilety jednodniowe dostępne są również w opcji ulgowej (dzieci do lat 7 – bezpłatnie, wiek 8-18 lat – 30% zniżki).

***

KFG 2022 w formule tradycyjnej odbędzie się w salach ICE Kraków – 10-11 grudnia:

  • Sala 1, audytoryjna (ok. 1800 miejsc) – prelekcje (m.in. Glowacz, Kammerlander, Le Neve, Fomin, Bałabanow), spotkania, projekcja specjalna filmu Mendiak 1976
  • Sala 2, teatralna (ok. 500 miejsc) – projekcje Międzynarodowy i Polski Konkurs Filmowy
  • Sala kameralna S3a (ok. 150 miejsc) – warsztaty, projekcje Międzynarodowy i Polski Konkurs Filmowy
  • Sala kameralna S3b (ok. 150 miejsc) – projekcje Międzynarodowy i Polski Konkurs Filmowy
  • Sala konferencyjna S4a (ok. 250 miejsc) – spotkania, prelekcje, warsztaty
  • Sala konferencyjna S4b (ok. 50 miejsc) – warsztaty

Uwaga: Karnet TRAD zapewnia miejsce w jednej z sal festiwalowych w miarę dostępności (nie zostanie sprzedana większa liczba karnetów i biletów niż suma miejsc we wszystkich salach festiwalowych, oznacza to niestety, że nie wszyscy posiadacze karnetów znajdą miejsce w każdej z sal – niektóre sale mają tylko kilkadziesiąt/kilkaset miejsc; wtedy liczy się kolejność przybycia). Wstęp na sale jest biletowany.

Uwaga! Karnety należy podczas festiwalu wymienić na opaski w biurze w ICE Kraków. Tylko opaski pozwalają na wejście na sale festiwalowe.

Uwaga! Karnet TRAD nie zapewnia dostępu do platformy festiwalowej VOD na playkrakow.com. Aby uzyskać dostęp należy zakupić Karnet FULL (Ekobilet.pl) lub Karnet VOD na playkrakow.com (sprzedaż karnetów rozpocznie się wkrótce).

Patrz też: Regulamin zakupu biletu.