Sponsorzy 12. Krakowskiego Festiwalu Górskiego

Przed nami 12. edycja Krakowskiego Festiwalu Górskiego, który odbędzie się w dniach od 5 do 7 grudnia w salach Uniwersytetu Ekonomicznego. Tegoroczną edycję wspiera 12 czołowych firm i marek outdoorowych. 

Krakowski Festiwal Górski jest jednym z największych i najważniejszych spotkań ludzi gór i wspinaczki w Polsce oraz w Europie. Na festiwalowej scenie o swoich osiągnięciach opowiadają największe gwiazdy wspinaczki i alpinizmu, niemniej ważne jest, że to właśnie w przestrzeniach KFG odbywają się najważniejsze dyskusje dla środowiska górskiego. Festiwal to również doskonałe kino górskie w ramach dwóch konkursów – międzynarodowego i polskiego, prelekcje podróżników, fanów białego szaleństwa i taternictwa jaskiniowego, warsztaty szkoleniowe, wystawy fotografii, emocje sportowe podczas Mistrzostw Polski w Boulderingu oraz kiermasz odzieży i sprzętu outdoorowego.

Festiwal nie mógłby się odbyć bez sponsorów, którzy w zamian za wsparcie KFG mogą liczyć na pokazanie się przed blisko pięciotysięczną publicznością złożoną z miłośników górskich i wspinaczkowych aktywności.

W tym roku Złotym Sponsorem KFG została marka Marmot.

Srebrnymi Sponsorami są Petzl Tirol.

Brązowymi Sponsorami zostały marki: Aku, CAMP, Directalpine, HiMountain, ISPO Munich, Nikwax, Polar Sport, Teva oraz Thule.