Festiwal w Twoim domu: KFG+

  /  18. Krakowski Festiwal Górski   /  Festiwal w Twoim domu: KFG+

Festiwal w Twoim domu: KFG+

“Kto szczytów najwyższych dosięgnie, ten śmieje się z wszelkich tragikomedyj i tragicznych powag”. Tak rzecze Zaratustra Nietzschego. Więc pomimo pandemii patrzymy w przyszłość z optymizmem. Krakowski Festiwal Górski to lata tradycji, łącznik środowiska górskiego i wyraz naszej wspólnej pasji. To wydarzenie, którego nie może zabraknąć.

Czekamy na Was w grudniu, już po raz osiemnasty! Pomimo przeciwności losu wracamy, ale w formie dostosowanej do wymogów dzisiejszej rzeczywistości. Bo chociaż wolelibyśmy spotkać się z Wami jak zawsze – twarzą w twarz – tym razem, niestety,nie możemy. Abstrahując od przepisów, nie wolno nam ryzykować, nie spotkamy się więc w Krakowie, narażanie kogokolwiek byłoby nieodpowiedzialne. Jednak nie narzekamy – nowa odsłona KFG to przecież również nowe możliwości!

Liczymy, że spędzimy ten grudniowy weekend wspólnie, ale zdajemy sobie sprawę, że możecie mieć inne plany. Może akurat pogoda wyciągnie Was w góry? I dobrze! Część materiałów i wszystkie filmy biorące udział w konkursach będą dostępne przez dłuższy czas – udostępnimy je na platformie PlayKrakow.com, przygotowanej specjalnie z myślą o najważniejszych krakowskich wydarzeniach kulturalnych.

Obserwujcie naszą stronę i media społecznościowe – już wkrótce zdradzimy więcej szczegółów: tegorocznych gości, listę filmów, webinarów i innych atrakcji. Jesteśmy pewni, że w tegorocznym festiwalowym programie każdy znajdzie coś dla siebie, a nowa formuła pozwoli połączyć się miłośnikom gór z całej Polski, bo festiwal w internecie to przecież taki trochę festiwal objazdowy.

W tym roku KFG przyjedzie do Was!