PZU głównym sponsorem 18. edycji Krakowskiego Festiwalu Górskiego

  /  18. Krakowski Festiwal Górski   /  PZU głównym sponsorem 18. edycji Krakowskiego Festiwalu Górskiego

PZU głównym sponsorem 18. edycji Krakowskiego Festiwalu Górskiego

To już wieloletnia tradycja. Który raz rzędu? Trudno zliczyć. Cieszymy się jednak niezmiernie, że i w tym wyjątkowym roku PZU zostało głównym sponsorem naszego festiwalu. To dzięki partnerom takim jak PZU festiwal odbywa się nieprzerwanie od osiemnastu lat.

PZU jest sponsorem głównym festiwalu, a także fundatorem nagrody za wybitne wyczyny górskie – Kraków Mountain Award oraz Grand Prix 18. KFG, czyli nagrody dla najlepszego filmu KFG.

Cieszymy się również, że zaangażowanie PZU w propagowanie bezpieczeństwa w górach nie słabnie, dzięki czemu także podczas tej wyjątkowej, internetowej edycji KFG nie zabraknie specjalistycznych warsztatów prowadzonych przez instruktorów i ratowników górskich.

PZU od lat patronuje warsztatom i panelom dyskusyjnym poświęconym tematyce górskiej, ze szczególnym naciskiem na zachowanie podstawowych zasad bezpieczeństwa. To ważna i lubiana część festiwalu, której nie mogło zabraknąć. Tegoroczne warsztaty prowadzić będą m.in.: Waldek Niemiec, Tomek Nodzyński, Piotr Sztaba, Andrzej Maciata, Kursylawinowe.pl, Bogusław Kowalski, Maciej Ciesielski, Fundacja GOPR, Bezpieczny Powrót, CUBE, Szkoła 5+, Andrzej Mecherzyński-Wiktor i Tomasz Kobielski.

Ubezpieczenie Szlaki bez Granic i promocja dla widzów KFG+

Krakowski Festiwal Górski przekracza granice – na wszystkich uczestników KFG, dla których górskie szlaki nie mają granic, czeka rabat -20% na ubezpieczenie Szlaki bez Granic.

Szlaki bez Granic to idealne rozwiązanie zarówno dla turystów, narciarzy, taterników jak i wszystkich tych, którzy poruszają się często po polskich górach. Ubezpieczenie działa we wszystkich polskich pasmach górskich oraz w pasie przygranicznym, do trzydziestu kilometrów w głąb sąsiednich krajów. Co ważne, ochrona jest aktywna także na sztucznych ściankach wspinaczkowych. 

Kupiłeś karnet na Festiwal? Napisz wiadomość na profilu FB Szlaki bez Granic i odbierz zniżkę. 

***

Platforma KFG+ będzie dostępna w dniach 5-31 grudnia. Studio festiwalowe będzie nadawać na żywo w weekend, 12-13 grudnia.

Zapraszamy!