Dokument o narciarstwie dowolnym w Rumunii. Opowiada o sezonie narciarskim 2024 z perspektywy trójki młodych polskich narciarzy. Obfituje w piękne zimowe ujęcia dzikich Karpat Rumuńskich, które dają niesamowite możliwości szusowania. Film dedykowany jest Paulowi „Pogo”, który zginął w tragicznym wypadku lawinowym na kilka dni przed rozpoczęciem zdjęć.