Dom to medytacyjna podróż światowej sławy polarników i narciarzy-alpinistów, naznaczona poetycką refleksją nad relacją człowieka z naturą. Muzyka i obrazy natury współbrzmią w filmie z myślami sportowców.

Reżyseria:

Aleksandra Powalacz, Julia Powalacz

Produkcja:

Polska

Rok:

2025

Czas:

15 min

Pokaz:

Niedziela, S3A, 12:00-13:15