Kiermasz outdoorowy 11. KFG

  /    /  Kiermasz outdoorowy 11. KFG

W dniach od 6 do 8 grudnia na 11. Krakowskim Festiwalu Górskim odbędzie się największy w Polsce kiermasz odzieży i sprzętu outdoorowego. Na blisko czterdziestu stoiskach wystawi się kilkadziesiąt topowych marek z setkami produktów.

Kiermasz na 11. Krakowskim Festiwalu Górskim to trzy dnia zapoznawania się z najnowszymi kolekcjami i produktami czołowych marek outdoorowych, niepowtarzalna okazja do rozmowy z dystrybutorami i producentami sprzętu outdoorowego w Polsce, a przede wszystkim zakupy ze zniżkami.

Największy w Polsce kiermasz odzieży i sprzętu outdoorowego na KFG (fot. Adam Kokot/KFG)

Największy w Polsce kiermasz odzieży i sprzętu outdoorowego na KFG (fot. Adam Kokot/KFG)

Na blisko 40 stoiskach wystawi się kilkadziesiąt topowych marek z setkami produktów - tłumy na kiermaszu KFG w 2012 roku (fot. Rafał Baran)

Na blisko 40 stoiskach wystawi się kilkadziesiąt topowych marek z setkami produktów – tłumy na kiermaszu KFG w 2012 roku (fot. Rafał Baran)

W tym roku zobaczymy produkty marek: Patagonia, Marmot, Arc’teryx, The North Face, Climbing Technology, Zamberlan, Ocun, Rock Pillars, Lyo Food, Jack Wolfskin, Yeti, Black Diamond, Montano, Buff, CAMP, Cassin, Gregory, Mammut, Garmin, Heartbeat, GoPro, Dexshell, Monkey’s Grip, Craft, Regatta, Nordhorn, Berghaus i wiele innych. Takiego zestawu marek nie ma na żadnym innym górskim festiwalu!

Na kiermaszu KFG zobaczymy produkty czołowych marek outdoorowych (fot. Rafał Baran)

Na kiermaszu KFG zobaczymy produkty czołowych marek outdoorowych (fot. Rafał Baran)

Nie zabraknie także szerokiego wyboru książek górskich i podróżniczych, a także wydawnictw, w tym m.in. wspinanie.pl, Góry i „n.p.m.” Podczas kiermaszu będą miały również miejsce książkowe premiery!

Swoje stoiska zaprezentują także targi ISPO Munich, Tatrzański Park Narodowy, KW Kraków, Fundacja Wspierania Alpinizmu Polskiego im. Jerzego Kukuczki, czy region Tyrol.

Nie zabraknie książek i prasy górskiej (fot. Rafał Baran)

Nie zabraknie książek i prasy górskiej (fot. Rafał Baran)

Kiermasz_KFG_3

Kiermasz odzieży i sprzętu Krakowskiego Festiwalu Górskiego to niepowtarzalna okazja na zaopatrzenie się w sprzęt outdoorowy z wysokimi rabatami. Wstęp na kiermasz jest bezpłatny, warto więc przyjść, pooglądać i skorzystać z tej szansy. Przypominamy, żeby stosownie przygotować się do zakupów na kiermaszu – wystawcy będą honorować jedynie gotówkę.

Kiermasz będzie działał przez wszystkie trzy dni 11. Krakowskiego Festiwalu Górskiego.

  • Piątek – w godz. 16.00 – 20.00
  • Sobota – w godz. 10.00 – 20.00
  • Niedziela – w godz. 10.00 – 18.00