Podczas 17. edycji KFG dostępne są dwa rodzaje karnetów (informacja o prezentach poniżej):

  • Karnet Full na 4 dni festiwalowe, obejmujący płatne bloki na salach głównych (Kino Kijów, ICE Kraków – sala teatralna S2, sala główna UEK), czwartek-niedziela: 5-8 grudnia – 190 zł.
  • Karnet Light na 3 dni festiwalowe, obejmujący płatne bloki na salach głównych (ICE Kraków – sala teatralna S2, sala główna UEK), piątek-niedziela: 6-8 grudnia – 165 zł.

Sprzedaż karnetów i biletów prowadzona jest za pomocą systemu Ekobilet.pl – https://ekobilet.pl/krakowski-festiwal-gorski

Ważna informacja: prawie wszystkie filmy Międzynarodowego Konkursu Filmowego będzie można zobaczyć kupując Karnet Full. Filmy Polskiego Konkursu (również te zakwalifikowane do Międzynarodowego) pokazywane są bezpłatnie. Przygotowaliśmy również dodatkowe pokazy filmów, tak aby można było łatwiej dostosować godziny projekcji do swoich festiwalowych planów (te projekcje są dodatkowo płatne).

Bilety na poszczególne dni i bloki filmowe – te wydarzenia objęte są 4-dniowym Karnetem Full i 3-dniowym Karnetem Light (bez czwartku):

Bilety na dodatkowe bloki filmowe – te pokazy nie są objęte Karnetem Full i Karnetem Light:

Wstęp na pozostałe imprezy (prelekcje, spotkania i warsztaty) KFG jest bezpłatny! Należy jednak pamiętać, że liczba miejsc w salach ICE Kraków oraz hali głównej UEK (południowe pokazy i prelekcje w sobotę i niedzielę), a także sal nr 8 i nr 9 UEK – jest ograniczona. Uwaga – nie ma rezerwacji i decyduje kolejność zajęcia miejsca.

Zakup karnetów i biletów będzie możliwy również podczas trwania KFG, o ile oczywiście do tego czasu nie zostaną wykupione.

Odbiór biletów i karnetów zakupionych przez Internet oraz prezentów, po okazaniu kodu, w recepcjach KFG:

  • 5 grudnia, czwartek w kinie Kijów.Centrum, od godz. 18.30,
  • 6 grudnia, piątek w ICE Kraków, od godz. 9.30,
  • 7-8 grudnia, sobota-niedziela na Uniwersytecie Ekonomicznym, od godz. 9.30.

————–

Zestaw prezentów dodawanych do Karnetu FULL – dla pierwszych 100 osób, które zakupią ten rodzaj karnetu. W pakiecie – koszulka festiwalowa, butelka na wodę oraz do wyboru jeden z preparatów Nikwax (do wyczerpania zapasów)

Dla pierwszych 100 osób, które zakupią online Karnet Full (4-dniowy) na 17. KFG już tradycyjnie przewidzieliśmy prezenty. Będą to szczelna butelka na wodę o pojemności 650 ml z AS (nie zawierająca BPA) przygotowana przy współpracy ze sklepem Polar Sport, preparaty Nikwax Tech Wash 100 ml lub TX.Direct 100 ml oraz koszulka z festiwalową grafiką.

Zestaw prezentów dodawanych do Karnetu LIGHT – dla pierwszych 300 osób, które zakupią ten rodzaj karnetu. W pakiecie – butelka na wodę oraz do wyboru jeden z preparatów Nikwax (do wyczerpania zapasów)

Prezenty otrzyma również kolejne 300 osób, które zakupią Karnet Full lub Karnet Light (3-dniowy). W tym wypadku będą to szczelna butelka na wodę o pojemności 650 ml z AS (nie zawierająca BPA) przygotowana przy współpracy ze sklepem Polar Sport oraz preparaty preparaty Nikwax Tech Wash 100 ml lub TX.Direct 100 ml.