Do 17. KFG już niecałe 30 dni

  /  17. Krakowski Festiwal Górski   /  Do 17. KFG już niecałe 30 dni

Do 17. KFG już niecałe 30 dni

Miesiąc przed rozpoczęciem 17. Krakowskiego Festiwalu Górskiego ruszamy ze sprzedażą karnetów. Śpieszcie się, bo mamy ograniczoną liczbę miejsc! A czy trzeba przekonywać, że warto? Chyba nie…

Gdzie i jak kupić bilet?

Na stronie www.kfg.pl dostępne są już szczegółowe informacje odnośnie możliwości zakupu karnetów. Sprzedaż prowadzona jest a pomocą systemu Ekobilet.pl. Dostępne są dwa rodzaje karnetów:

  • Karnet Full na 4 dni festiwalowe, obejmujący płatne bloki na salach głównych (Kino Kijów, ICE Kraków – sala teatralna S2, sala główna UEK), czwartek-niedziela: 5-8 grudnia – 190 zł.
  • Karnet Light na 3 dni festiwalowe, obejmujący płatne bloki na salach głównych (ICE Kraków – sala teatralna S2, sala główna UEK), piątek-niedziela: 6-8 grudnia – 165 zł.

Wkrótce ruszy także sprzedaż biletów na pojedyncze festiwalowe wydarzenia.

Spóźnialscy będą nabyć bilety i karnety także podczas trwania festiwalu. Ale pamiętajcie, liczba miejsc na głównej hali i w salach, gdzie odbywać się będą panele dyskusyjne i warsztaty, jest ograniczona.

Dla pierwszych 100 osób, które zakupią online Karnet Full (4-dniowy) na 17. KFG już tradycyjnie przewidzieliśmy prezenty. Upominki otrzyma również kolejne 300 osób, które zakupią Karnet Full lub Karnet Light (3-dniowy).

Wszystkie informacje odnośnie karnetów i biletów znajdziecie TUTAJ.

W skrócie o 17. KFG

17. Krakowski Festiwal Górski startuje już w czwartek 5 grudnia i potrwa do niedzieli włącznie. Cztery dni festiwalowe to w tym roku trzy różne miejsca – Kino Kijów, Centrum Kongresowego ICE Kraków i Uniwersytet Ekonomiczny. To ogromna porcja filmów – i konkursowych i pokazów specjalnych. To cała pula warsztatów – będzie w czym wybierać, oraz paneli i zajmujących dyskusji – mamy nadzieję, ba, przekonanie, że gorących. To oczywiście spotkania z naszymi tegorocznymi gośćmi – jak zawsze nietuzinkowymi, choćby dla nich warto zajrzeć do Krakowa. No i wreszcie potężny zastrzyk sportowych emocji – zawody wracają, wreszcie!, na główną scenę KFG (patrz: Krakow Boulder Contest).

Ale to nie wszystko, będą też niespodzianki. Rąbka tajemnicy uchylimy już wkrótce…

Program Krakowskiego Festiwalu Górskiego znajdziecie na stronie www.kfg.pl oraz na facebookowym profilu.

Dorota Dubicka / wspinanie.pl