Zgłoszenie filmu do konkursu

  /    /  Zgłoszenie filmu do konkursu

gala-kfg-2013-statuetkaZapraszamy do zgłaszania filmów do konkursu filmu polskiego.  Do konkursu filmu polskiego mogą zostać zgłoszone filmy autorstwa polskich filmowców, zrealizowane po 1 stycznia 2013. Obrazy mogą prezentować różne kategorie filmowe (fabularne, dokumentalne, animowane, eksperymentalne i inne), jak i tematy górskie (wspinaczka górska, skałkowa, wszelkie aktywności górskie, przyroda górska, turystyka i inne). Zalecany czas projekcji nie powinien przekraczać 45 minut.

Prosimy o ściągnięcie formularza zgłoszeniowego (w formacie doc) i po wypełnieniu przesłanie go na adres pt@wspinanie.pl. Zalecamy również aby formularz wydrukować i po wypełnieniu i podpisaniu przesłać go wraz z filmem.

Zachęcamy również do zapoznania się z regulaminem konkursów filmowych.

Termin nadsyłania filmów upływa 14 listopada 2014 r. Sugerujemy również przesyłanie filmów – zwłaszcza w ostatnim okresie – za pomocą przesyłek kurierskich.

W terminie tym należy nadesłać na adres Krakowskiego Festiwalu Górskiego płytę z filmem w formacie HD (mov lub mp4) oraz wypełniony i podpisany przez osoby uprawnione formularz zgłoszeniowy. O przyjęciu do selekcji decyduje data otrzymania filmu przez Biuro Organizacyjne Festiwalu.

O dopuszczeniu filmu do konkursu filmu polskiego decyduje komisja selekcyjna.

Informacja o zakwalifikowanych do konkursu filmach zostanie ogłoszona najpóźniej do 24 listopada 2014 r.

W przypadku jakichkolwiek wątpliwości prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny 600 356 626.

Adres do wysyłki:
Navigator
Krakowski Festiwal Górski
ul. Grzegórzecka 69/13
31-559 Kraków