Kiermasz

Kiermasz na Krakowskim Festiwalu Górskim można z powodzeniem nazwać świętem niskich cen i najlepszych outdoorowych marek. Podczas 14. edycji festiwalu nie zawiodą topowi producenci, pojawią się także kiermaszowi debiutanci.

Wielu fanów aktywności górskich z zakupami czeka właśnie do kiermaszu na KFG. Nic w tym dziwnego – to jedyne takie wydarzenie w Polsce, podczas którego możemy przyjrzeć się tak szerokiej ofercie na rynku outdoorowym, porozmawiać bezpośrednio z producentami i dystrybutorami, a co najważniejsze – sfinalizować te działania zakupami w okazyjnych cenach. W tym roku swoje stoiska pokaże kilkadziesiąt marek zagranicznych i polskich, które zaprezentują kilkaset produktów do wszelkich aktywności outdoorowych.

Na kiermaszowych stoiskach znajdziecie produkty takich marek jak m.in.: Marmot, Simond, Patagonia, Salewa, Black Diamond, Gregory, CAMP, Boreal, Deuter, La Sportiva, Ortovox, Montano, Majesty Skis, PIEPS, Yeti, Pajak, Scarpa, Grivel, Julbo, Małachowski, Lyo Food, Heart Beat, Fenix, Mammut, Climbe, Brubeck – i wielu innych.

Wstęp wolny!

Orientacyjny plan Kiermaszu 14. KFG

Orientacyjny plan Kiermaszu 14. KFG