Zawody KFG Krak’em ALL

  /    /  Zawody KFG Krak’em ALL

Dobrze wspomina się boulderowe mistrzostwa rozgrywane podczas Krakowskiego Festiwalu Górskiego. Kilka lat temu ich miejsce w festiwalowym programie zajęły zawody Krak’em All, choć te odbywają się już nie na głównej hali Uniwersytetu Ekonomicznego, ale w Centrali Ruchu Avatar. Tegoroczna edycja rusza 30 listopada!

Co ciekawego przyszykuje ekipa Avatara w tym roku? Z pewnością będzie dużo jakościowego wspinania. O ubiegłorocznej, wysokiej formie avatarowych konstruktorów Mechanior pisał tak:

Zawodnicze finały potwierdziły wysoką formę routesetterów – runda okazała się różnorodną, obfitującą w zwroty akcji i ataki czarnych koni, niemalże pozbawioną słabych punktów; zgodnie z lokalnym zwyczajem – siłową, przecież nie brutalną. Co jednak najważniejsze – zwycięstwo przyznała tym właśnie, którym należało się ono najbardziej.

Pełną relację z KFG Krak’em All 2017 znajdziecie TUTAJ.

KFG Krak’em All 2017 Szymon Pęcikiewicz (fot. Tomasz Szkatuła)

Czy pobita zostanie frekwencja z ubiegłego roku? Łatwo nie będzie :). W edycji 2017 wystartowało 240 osób. Na tę najbliższą możecie się już rejestrować pod tym linkiem. Organizatorzy uprzedzają, że rejestracja drogą elektroniczną do dnia 27 listopada (włącznie) gwarantuje otrzymanie pełnego pakietu startowego.

Na Krak’em All zawsze walczy się w jednej z wybranych kategorii:

  • Zawodnicy
  • Amatorzy
  • Oldboy 40+
  • YounGirl 40+

Zawody potrwają od piątku 30 listopada do niedzieli 2 grudnia. Pierwsze dwa dni należeć będą do Zawodników, trzeci do pozostałych grup.

Szczegóły i bieżące info znajdziecie na stronie Avatara i na profilu FB zawodów.