Kiermasz Odzieży i Sprzętu Outdoorowego

  /    /  Kiermasz Odzieży i Sprzętu Outdoorowego

Podczas 10. Krakowskiego Festiwalu Górskiego kolejny raz odbędzie się Kiermasz Odzieży i Sprzętu Outdoorowego. Tegoroczne targi zapowiadają się rekordowo – swoje stoiska wystawi blisko 40 firm, co przekłada się na kilkadziesiąt marek i setki produktów.

Stoisko firmy Raven Outdoor na kiermaszu 9. KFG (fot. Adam Kokot/KFG)

Jedyny w Polsce kiermasz outdoorowy co roku podczas KFG przyciąga tysiące odwiedzających. Przez trzy dni festiwalu można przyjrzeć się najnowszym kolekcjom topowych marek outdoorowych, zakupić sprzęt w bardzo atrakcyjnych cenach oraz porozmawiać z producentami i dystrybutorami. 

Marki natomiast mogą pochwalić się swoimi najnowszymi kolekcjami, jeszcze mocniej trafić do świadomości obecnych i potencjalnych klientów, a także otrzymać bezcenną informację zwrotną o swoich produktach i działaniach od klientów.

Blisko 40 firm i setki produktów

Na kiermaszu wystawią się czołowi producenci sprzętu outdoorowego, działający na polskim rynku. Pojawią się także sklepy, firmy oferujące wyjazdy turystyczne i ubezpieczenia górskie oraz wydawnictwa prasy i literatury górskiej. Kiermasz jest więc prawdziwą gratką dla wszystkich fanów outdooru.

W sumie zobaczymy blisko 40 firm, które zaprezentują produkty kilkudziesięciu marek takich jak: Patagonia, Petzl, Yeti, Rock Pillars, Garmin, Marmot, Black Diamond, Berghaus, Columbia, Directalpine, Schoeffel, Craft, Seger, Ocun, Zamberlan, Feel Free, Jack Wolfskin, Lowe Alpine, Montano, Buff, Brubeck, Salewa, Regatta, CAMP, Cassin oraz Rock Empire.